O NAS

STACJA PODOLANY to prężnie rozwijający się kompleks sportowy. Działamy od 2008 roku. Nowa Stacja Podolany to miejsce spotkań przyjaciół, znajomych, biznesmenów, w którym oprócz wyrzeźbienia sylwetki w Stacji Fitness, profesjonalnej i amatorskiej gry w squasha w Stacji Squash, możesz dobrze zjeść, bawić się, a nawet zorganizować firmowy event.

Dzialamy od

0
roku

Stacja Podolany o całkowitej powierzchni 2500 m², działa 7 dni w tygodniu. Można wykupić u nas członkostwa do klubu fitness, karnety na squasha czy tenisa stołowego. Każdy nasz klubowicz jest objęty podstawową opieką trenerską.

Otwarte

0
w tygodniu

Posiadamy salę do zajęć grupowych o powierzchni 130 m² oraz siłownię. W obiekcie znajduje się także 5 kortów do squasha, oraz stoły do ping ponga.

Posiadamy

0
kortow do Squasha

Honorujemy karty PZU Sport, Multisport, OKSystem oraz FitProfit. Każdy z członków klubu może korzystać z sauny, pryszniców oraz szatni. Jest możliwość zorganizowania u nas imprezy zamkniętej dla firmy, grupy znajomych i innych zgodnie z wymaganiami Klienta.

Nasz klub ma ponad

0
wizyt miesięcznie

Nasze korty do squasha są jako jedyne w Poznaniu klimatyzowane, co uprzyjemnia grę. Kilka razy do roku organizujemy turnieje squasha, jak i rozgrywki ligowe. Każdy z graczy może wypożyczyć u nas sprzęt do gry w squasha. Organizujemy także szkółki i półkolonie dla dzieci, tak aby od najmłodszych lat wdrażały się w ten sport. Oferujemy na miejscu podstawowy serwis- naciągamy rakiety.