WITAJ W STACJI SQUASH

Jesteśmy pionierami poznańskiego squasha. Od ponad 5 lat tworzymy miejsce dla ludzi dbających o kondycję fizyczną i zdrowie. Posiadamy 7 kortów do squasha i stoły do tenisa stołowego.

O STACJI SQUASH

Jesteśmy pionierami poznańskiego Squasha. Od ponad 5 lat tworzymy miejsce dla ludzi dbających o kondycję fizyczną i zdrowie. Prowadzimy aktywną działalność w świecie squasha oraz staramy się promować inne dyscypliny sportu takie jak tenis stołowy.

Stacja Squash jest miejscem, w którym pielęgnuje się kulturę osobistą, zasady fair play oraz radość z aktywnego spędzania czasu. Chcemy pokazywać jak ciekawym, wymagającym inteligencji oraz dyscypliny sportem jest squash. Dzięki zespołowi pracującemu w klubie, zawodnikom oraz trenerom, z każdym rokiem przybywa osób zafascynowanych tym sportem.

Chcemy, aby Stacja Squash stała się centrum treningowym na europejskim poziomie. Staramy się zrzeszać wszystkich pasjonatów squasha zarówno tych grywających wiele lat, jak i stawiających pierwsze „squashowe” kroki. Lata doświadczeń oraz nasza ambicja stawia nam za cel stworzenie  „doskonałego klubu”. Zarówno poprzez przyjacielską atmosferę, poziom sportowy oraz ducha dyscypliny, a co najważniejsze poprzez  pasję ludzi związanych z klubem.

null

NASI TRENERZY

Zapisz sie na indywidualne lekcje z naszym trenerem

null

TURNIEJE

Zapisz sie na na turniej

null

LIGI

Zapisz sie do ligi

null

SQUASH DLA FIRM

Dowiedz sie wiecej

null

GALERIA

Zobacz nasze fotki...

null

CENNIKI

Sprawdz nasze ceny

AKTUALNOŚCI

ZAREZERWUJ KORT

TURNIEJE

NASZE LIGI

LIGI

NASI TRENERZY

CENNIKI

SQUASH DLA FIRM

SQUASH DLA FIRM

Jeśli jesteś właścicielem firmy i szukasz innowacyjnych pomysłów na spotkania integracyjne dla siebie i swoich pracowników to zwróć się do nas, a zaproponujemy Ci dedykowane treningi lub turnieje.

Squash tak jak inne dyscypliny sportu jest doskonałą odskocznią od problemów życia codziennego oraz ciekawym sposobem na rozluźnienie po ciężkim dniu pracy. Już dziś możesz zapewnić swoim pracownikom profesjonalne treningi treningi squasha z naszymi trenerami lub wykupić karnet ilościowy, który zapewni im dostęp do korzystania z naszych kortów.

Organizujemy spotkania integracyjne o charakterze turniejów squasha.

Jeśli jesteś zainteresowany squashem dla swojej firmy to skontaktuj się z nami już dziś!

 

GALERIA